Account manager v printových médiách

Petit Press, a.s.

Miesto práce
Lazaretská 12, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho obchodného tímu hľadáme šikovného obchodníka!

Na tejto pozícii budete mať na starosti predaj inzertného priestoru v našich periodikách.

ZODPOVEDNOSŤ ZA:
1.Predaj inzertného priestoru a zodpovednosť za plnenie obchodného plánu.
2.Udržiavanie a rozvíjanie obchodných vzťahov s obchodnými partnermi.
3.Komunikácia s klientami, tvorba mediaplánov , exekutíva a administrácia s tým spojená.
4.Akvizícia nových klientov.
5.Pravidelný reporting.
6.Spolupráca s ostatnými oddeleniami vo vydavateľstve.

Úspešným kandidátom ponúkame samostatnú a atraktívnu prácu v prestížnom mediálnom dome na Slovensku.
Ďalej ponúkame:
- výrazné zamestnanecké zľavy na tituly vydavateľstva
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- možnosť ďalšieho vzdelávania
- príspevok na stravu nad rámec stanoveným zákonom

Podmienkou zaradenia do výberového konania je zaslanie Vášho motivačného listu a životopisu v slovenskom jazyku.
V prípade, že budete spĺňať výberové kritériá, budeme Vás kontaktovať s informáciou o termíne a mieste stretnutia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

médiá , obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Komunikatívnosť
Schopnosť postaviť konkrétne riešenie
Znalosť potrieb potencionálnych klientov
Argumentačné a prezentačné schopnosti
Samostatný a aktívny prístup

Vydavateľský dom Petit Press, a. s. vydáva viac ako 30 regionálnych a centrálnych titulov s týždenným predaným nákladom vyše 545 - tisíc výtlačkov. Do jeho portfólia patria denníky SME, Korzár, týždenník TV Svet, regionálne týždenníky , sieť bezplatných novín ECHO a mesačníky Magazín zdravia, Doma v záhrade a Lišiak. Petit Press je taktiež prevádzkovateľom najnavštevovanejšieho spravodajského servera www.sme.sk, ktorý má bezmála 2,3 milióna návštevníkov mesačne. Na získavaní a spracovávaní informácií, výrobe novín a online spravodajstva, zabezpečovaní internetových, inzertných, obchodných a distribučných služieb, ekonomickej agende a ďalších činnostiach sa podieľa viac ako 500 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2984175  Dátum zverejnenia: 31.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou