Referent predaja zájazdov

Petit Press, a.s.

Miesto práce
Lazaretská 12, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo je úloha referentky predaja

Referentka predaja je po slovensky predajkyňa zájazdov. U nás je to akurát s tým rozdielom, že celý obchod sa realizuje online a cez telefón a to v Bratislave na Lazaretskej ulici číslo dvanásť. Ak si to už robila, vieš do čoho ideš. Ak si to nerobila, tak si to ešte dobre premysli, pretože tvoj deň bude vyzerať asi nasledovne:

ráno prídeš do práce trochu skôr, aby si stihla kávu
preberieš si svoje objednávky a obvoláš klientov
pre klienta znesieš aj modré z neba
jediné čo nedokážeš spraviť, že mu nájdeš dovolenku letecky do 300 pre dvoch - škoda ;)
popri tom zdvihneš ešte ďaľších 10 hovorov
samozrejme vypisuješ zmluvy a odpovedáš na hromadu emailov
často sa ti stane, že budeš musiť potiahnuť aj nadčas, ale tak to v cestovnom ruchu proste chodí
že občas dostaneš službu práve cez víkend ti neprekáža, pretože si zarobíš niečo navyše
stále si veselá, pretože práve toto ťa veľmi baví - vybaviť ľuďom ich najlepšiu dovolenku v živote

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo by bolo fajn, keby si vedela

byť dobrý tímový hráč
milovala cestovný ruch
dochvilnosť
zodpovednosť
si super mega proklientská
skúsenosti v cestovnom ruchu dostaneš extra body pri pohovore
za skúsenosti s online predajom dostaneš extra body pri pohovore
za skúsenosti s predajom rakúskych a nemeckých cestoviek sú ďaľšie body
tie nemecké rezerváky, veď vieš
nemecký jazyk - zdvihneš telefón a vybavíš čo musíš. Stačí ak si viac veríš ako v skutočnosti vieš.
anglický jazyk - to iba v prípade, že vieš ten nemecký, občas sa to hodí
že vieš robit s PC sem písať nebudeme, to určite vieš inak by si tento izerát nečítala
výnimočne práca aj z domu, ale nepočítaj s tým, že to bude pravidlo

Vydavateľský dom Petit Press, a. s. vydáva viac ako 30 regionálnych a centrálnych titulov s týždenným predaným nákladom vyše 545 - tisíc výtlačkov. Do jeho portfólia patria denníky SME, Korzár, týždenník TV Svet, regionálne týždenníky , sieť bezplatných novín ECHO a mesačníky Magazín zdravia, Doma v záhrade a Lišiak. Petit Press je taktiež prevádzkovateľom najnavštevovanejšieho spravodajského servera www.sme.sk, ktorý má bezmála 2,3 milióna návštevníkov mesačne. Na získavaní a spracovávaní informácií, výrobe novín a online spravodajstva, zabezpečovaní internetových, inzertných, obchodných a distribučných služieb, ekonomickej agende a ďalších činnostiach sa podieľa viac ako 500 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2909724  Dátum zverejnenia: 5.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1000