Online Marketing Assistant

Petit Press, a.s.

Miesto práce
Lazaretská 12, Bratislava
Termín nástupu
01.01.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spolupodieľa sa na tvorbe celkovej stratégie značky SME
Navrhuje a realizuje aktivity zamerané na podporu digitálneho predplatného Sme.sk, v súlade so schválenými cieľmi a odsúhlasenou stratégiou.
Navrhuje komunikačnú stratégiu vrátane média mixu.
Zabezpečuje realizáciu schválených kampaní a projektov, vyhodnocuje ich úspešnosť.
Zodpovedá za obsah komunikačných materiálov určených pre predplatiteľov digitálneho obsahu, vrátane pravidelnej a príležitostnej korešpondencie.
Práca s prideleným marketingovým rozpočtom.

- zázemie veľkej a stabilnej spoločnosti,
- možnosť kariérneho rastu a sebarealizácie,
- možnosť podieľania sa na zaujímavých kampaniach,
- kreatívna práca,
- zamestnanecké zľavy

životopisy a motivačný list posielajte na e-mailovu adresu dorota.strakova@smeonline.sk
- vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Google Analytics - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s online marketingom
- schopnosť analyzovať štatistické dáta
- skúsenosti s tvorbou reklamných textov
- schopnosť efektívnej komunikácie
- pro-aktívny prístup
- samostatnosť a zodpovednosť
- kreativita
- flexibilita

Vydavateľský dom Petit Press, a. s. vydáva viac ako 30 regionálnych a centrálnych titulov s týždenným predaným nákladom vyše 545 - tisíc výtlačkov. Do jeho portfólia patria denníky SME, Új Szó, Korzár, týždenník Vasárnap, týždenník TV Svet, regionálne týždenníky MY, sieť bezplatných novín ECHO a mesačníky Magazín zdravia, Doma v záhrade a Lišiak. Petit Press je taktiež prevádzkovateľom najnavštevovanejšieho spravodajského servera www.sme.sk, ktorý má bezmála 2,3 milióna návštevníkov mesačne. Na získavaní a spracovávaní informácií, výrobe novín a online spravodajstva, zabezpečovaní internetových, inzertných, obchodných a distribučných služieb, ekonomickej agende a ďalších činnostiach sa podieľa viac ako 500 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Lazaretská 12
81108 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2806633   Dátum zverejnenia: 10.11.2016