Redaktor spravodajstva denníka Korzár

Petit Press, a.s.

Miesto práce
Letná 47, Košický kraj, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- písanie článkov pre print - denník Korzár a web - www.korzar.sk

- mobil
- notebook
- auto na služobné účely
- pružná pracovná doba

Štruktúrovaný životopis, motivačný list a prípadné ukážky článkov (max. 3) prosíme zaslať mailom na uvedený kontakt najneskôr do 22. 2. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- všeobecný prehľad
- komunikatívnosť
- samostatnosť
- flexibilita
- kreativita

Vydavateľský dom Petit Press, a. s. vydáva viac ako 30 regionálnych a centrálnych titulov s týždenným predaným nákladom vyše 545 - tisíc výtlačkov. Do jeho portfólia patria denníky SME, Korzár, týždenník TV Svet, regionálne týždenníky , sieť bezplatných novín ECHO a mesačníky Magazín zdravia, Doma v záhrade a Lišiak. Petit Press je taktiež prevádzkovateľom najnavštevovanejšieho spravodajského servera www.sme.sk, ktorý má bezmála 2,3 milióna návštevníkov mesačne. Na získavaní a spracovávaní informácií, výrobe novín a online spravodajstva, zabezpečovaní internetových, inzertných, obchodných a distribučných služieb, ekonomickej agende a ďalších činnostiach sa podieľa viac ako 500 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2432819  Dátum zverejnenia: 11.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou