Obchodný manažér pre predaj inzercie - východné Slovensko

Petit Press, a.s.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
základný plat + osobné ohodnotenie podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce obchodného manažéra je predaj inzercie pre denník KORZÁR a jeho ďalšie produkty, schránkove noviny ECHO a web korzar.sk v regióne východného Slovenska. Ide predovšetkým o tieto činnosti:

- starostlivosť a udržiavanie vzťahov s klientmi vo zverenom regióne s dôrazom na vyhľadávanie a získavanie nových klientov
- zodpovednosť za predaj, komunikáciu a následnú realizáciu prezentácie klienta
- aktívny predaj všetkých produktov vydavateľstva, s dôrazom a zodpovednosťou za pridelený produkt
- zisťovanie potrieb klientov a ich analýza s následným určením kľúčových bodov a východísk pre budúcu spoluprácu
- aktívna spolupráca pri vytváraní obchodných stratégií a nových ponúk
- reporting vykonávaných činností

- práca pre KORZÁR - najčítanejší denník na východnom Slovensku
- zázemie stabilnej spoločnosti
- zaujímavé ohodnotenie
- možnosť podieľať sa na vytváraní nových obchodných stratégií a ponúk
- získavanie obchodných zručností a skúseností s výnimočným portfóliom produktov
- práca v mladom a dynamickom kolektíve
- perspektíva odborného, kariérneho a platobného rastu
- účasť na firemných školeniach

Životopisy zasielajte na adresu [email protected]. Na základe životopisov prebehne predvýber uchádzačov. Kontaktovaní budú len uchádzači, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

K zasielanému životopisu pripojte nasledovný súhlas:

V súlade s ustanoveniami zákona č. 428/2002 Z.z. v znení neskorších predpisov súhlasím so spracúvaním mojich osobných údajov obsiahnutých v zasielanom životopise spoločnosťou Petit Press, a.s. v jej personálnej databáze za účelom evidencie záujemcov o zamestnanie a výberu zamestnanca na ponúkanú pracovnú pozíciu, a to po dobu 6 mesiacov, pričom som si vedomý/á toho, že tento súhlas môžem kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- komunikačné schopnosti
- obchodnícke myslenie a zručnosti
- schopnosť dosahovať stanovené výsledky
- zvládanie časového stresu spojeného s prácou obchodníka
- dobrá znalosť regiónu
- chuť cestovať vrámci zvereného regiónu
- aktívna práca s PC na pokročilej úrovni (internet, MS Office)
- aktívna znalosť maďarské jazyka pre prácu na pracovisku v Košiciach je vítaná

Vydavateľský dom Petit Press, a. s. vydáva viac ako 30 regionálnych a centrálnych titulov s týždenným predaným nákladom vyše 545 - tisíc výtlačkov. Do jeho portfólia patria denníky SME, Korzár, týždenník TV Svet, regionálne týždenníky , sieť bezplatných novín ECHO a mesačníky Magazín zdravia, Doma v záhrade a Lišiak. Petit Press je taktiež prevádzkovateľom najnavštevovanejšieho spravodajského servera www.sme.sk, ktorý má bezmála 2,3 milióna návštevníkov mesačne. Na získavaní a spracovávaní informácií, výrobe novín a online spravodajstva, zabezpečovaní internetových, inzertných, obchodných a distribučných služieb, ekonomickej agende a ďalších činnostiach sa podieľa viac ako 500 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2321323  Dátum zverejnenia: 4.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základný plat + osobné ohodnotenie podľa výkonu