Projektový manažér

Petit Press, a.s.

Miesto práce
Lazaretská 12, 811 08 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
01.02.2015
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je to pozícia pre obchodného zástupcu, bude mať na starosti inzertné projekty a prílohy. Hlavnou náplňou je získanie inzercie do titulov divízie HU - pre denník ÚJSzó, pre ujszo.som a týždenník Vasárnap.

Perspektívnu prácu na hlavný pracovný pomer v jednom z najväčších vydavateľských domov v SR
Motivačný systém odmeňovania
Dobré pracovné podmienky

Motivačný list so životopisom posielajte písomne do 6.2.2015 výhradne na adresu: [email protected]
Dôležitá informácia: Do predmetu e-mailu uveďte: " projektovy manazer"

Upozornenie:
Na ponuky odpovedáme len vybraným uchádzačom na základe posúdenia zaslaných životopisov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Schopnosť rýchlo si osvojiť nové znalosti a zručnosti.
Komunikatívnosť, schopnosť tímovej spolupráce aj samostatnej práce a kreatívnosť.
Výhodou pre uchádzačov je aktívne ovládanie jedného svetového jazyka (AJ, NJ), veľmi dobré ovládanie práce s PC ovládanie Contract výhodou, predchádzajúca práca v printových médiách.

Vydavateľský dom Petit Press, a. s. vydáva viac ako 30 regionálnych a centrálnych titulov s týždenným predaným nákladom vyše 545 - tisíc výtlačkov. Do jeho portfólia patria denníky SME, Korzár, týždenník TV Svet, regionálne týždenníky , sieť bezplatných novín ECHO a mesačníky Magazín zdravia, Doma v záhrade a Lišiak. Petit Press je taktiež prevádzkovateľom najnavštevovanejšieho spravodajského servera www.sme.sk, ktorý má bezmála 2,3 milióna návštevníkov mesačne. Na získavaní a spracovávaní informácií, výrobe novín a online spravodajstva, zabezpečovaní internetových, inzertných, obchodných a distribučných služieb, ekonomickej agende a ďalších činnostiach sa podieľa viac ako 500 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1994846  Dátum zverejnenia: 28.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou