Obchodný zástupca pre predaj inzercie

Petit Press, a.s.

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.08.2019
základný plat PP brutto 500+ % z provízie + pohyblivé zložky, živnosť 675+%provízie+pohyblivé zložky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie nových a rozvíjanie spolupráce u existujúcich klientov
- starostlivosť o marketingové potreby klientov vo zverenom regióne
- predaj inzertného priestoru do regionálnych tlačových a online médií vydavateľstva
- monitoring trhu a konkurencie
-podpora pri inováciách produktov

- práca na trvalý pracovný pomer
- stabilná a zaujímavá práca pre jeden z najväčších vydavateľských domov na Slovensku
-motivačný systém finančného ohodnotenia, možnosť získania pravidelných bonusov a pohyblivých zložiek
-systém školení a profesijný rast v oblasti marketingu, komunikácie a PR

Informácie o výberovom konaní

- životopisy posielajte na e-mailovu adresu
[email protected]
- vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť, príjemné vystupovanie
- obchodné zručnosti
- zodpovednosť
- schopnosť samostaného jednania a rozhodovania
- prax v priamom predaji alebo v reklame výhodou

Vydavateľský dom Petit Press, a. s. vydáva viac ako 30 regionálnych a centrálnych titulov s týždenným predaným nákladom vyše 545 - tisíc výtlačkov. Do jeho portfólia patria denníky SME, Korzár, týždenník TV Svet, regionálne týždenníky , sieť bezplatných novín ECHO a mesačníky Magazín zdravia, Doma v záhrade a Lišiak. Petit Press je taktiež prevádzkovateľom najnavštevovanejšieho spravodajského servera www.sme.sk, ktorý má bezmála 2,3 milióna návštevníkov mesačne. Na získavaní a spracovávaní informácií, výrobe novín a online spravodajstva, zabezpečovaní internetových, inzertných, obchodných a distribučných služieb, ekonomickej agende a ďalších činnostiach sa podieľa viac ako 500 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1907725  Dátum zverejnenia: 12.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základný plat PP brutto 500+ % z provízie + pohyblivé zložky, živnosť 675+%provízie+pohyblivé zložky