Obchodný zástupca pre predaj inzercie - Lučenec a okolie

Petit Press, a.s.

okres Lučenec, okres Poltár, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhľadávanie a starostlivosť o marketingové potreby klientov zo zvereného regiónu
- predaj inzercie do novín MY Novohradské noviny, Lučenecké ECHO, Rimavskosobotské ECHO a na regionálnu webstránku novohrad.sme.sk
- sledovanie konkurencie
- podpora pri inováciách produktov

- zázemie veľkej a stabilnej spoločnosti
- motivačné ohodnotenie

- životopisy posielajte na e-mailovu adresu [email protected]
- vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť, príjemné vystupovanie
- obchodné zručnosti
- zodpovednosť
- schopnosť samostaného jednania a rozhodovania
- prax v priamom predaji alebo v reklame výhodou

Vydavateľský dom Petit Press, a. s. vydáva viac ako 30 regionálnych a centrálnych titulov s týždenným predaným nákladom vyše 545 - tisíc výtlačkov. Do jeho portfólia patria denníky SME, Korzár, týždenník TV Svet, regionálne týždenníky , sieť bezplatných novín ECHO a mesačníky Magazín zdravia, Doma v záhrade a Lišiak. Petit Press je taktiež prevádzkovateľom najnavštevovanejšieho spravodajského servera www.sme.sk, ktorý má bezmála 2,3 milióna návštevníkov mesačne. Na získavaní a spracovávaní informácií, výrobe novín a online spravodajstva, zabezpečovaní internetových, inzertných, obchodných a distribučných služieb, ekonomickej agende a ďalších činnostiach sa podieľa viac ako 500 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1528395  Dátum zverejnenia: 19.3.2015