Referent zákazníckeho centra

Petissimo Kft.

Miesto práce
Budapest, Maďarsko

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Najpopulárnejší PET internetový obchod v Maďarsku hľadá
Referenta zákazníckeho centra

Úlohy:
• Prijímanie objednávok od zákazníkov telefonicky, faxom a e-mailom
• Oboznámenie zákazníkov s aktuálnymi informáciami a akciami
• Dokumentovanie požiadaviek, pripomienok a reklamácií zákazníkov
• Uloženie objednávok zákazníkov s náležitými nastaveniami v informačnom systéme
• Potvrdenie objednávok zákazníkov, vytlačenie faktúr
• Zaslanie odpovedí, korešpondencia – aj v cudzom jazyku – v prípade nedostatku výrobkov informovanie zákazníkov a interných spolupracovníkov
• Spracovanie dokladov o vrátenom tovare
• Vyhotovovanie korekčných dokladov
• Telefonické a osobné zákaznícke služby
• Preklady, doplnenie výrobkov na webovú stránku
• Vyrozumenie priamych zákazníkov, kontrola a spracovanie objednávok priamych zákazníkov po platnosti
• Správa objednávok pred prevodom
• Nadviazanie kontaktov s kuriérskymi službami, vybavovanie vecí v prípade problémových balíkov
• Príprava a spracovanie nárokov na náhradu škody
• Vybavovanie preberania tovarov v zahraničí

Čo ponúkame:
• Konkurencieschopný mzdový a dotačný balík
• Možnosť rozvoja
• Práca plná výziev v mladom, dynamickom kolektíve

Ak vyhovujete uvedeným kritériám a naša pracovná ponuka Vás zaujala, žiadame zaslať Váš životopis v maďarskom a anglickom jazyku, motivačný list s označením pracovnej pozície na e-mailovú adresu [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Český jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Poľský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Požiadavky na uchádzača:
• Maturitná skúška
• Plynulé ovládanie českého/slovenského/poľského/slovinského jazyka slovom i písmom
• Suverénne poznatky z výpočtovej techniky na užívateľskej úrovni (MS Office, Internet atď.)
• Spoľahlivá, dynamická, pozitívna, proaktívna osobnosť odolná voči stresom
• Zákaznícky orientovaný postoj
• Systémové myslenie
• Výborná vyjadrovacia schopnosť slovom i písmom
• Schopnosť prispôsobovania sa dynamicky rozvíjajúcemu sa trhovému prostrediu
• Vysokoškolské vzdelanie – diplom je výhodou

Najpopulárnejší PET internetový obchod v Maďarsku Petissimo Kft.
ID: 2861682  Dátum zverejnenia: 21.12.2016