Asistentka predaja

PETERSON TECHNIK, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavská 11, okres Nitra
Termín nástupu
ihneď, prípadne dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preberanie objednávok od zákazníkov
- servis pre návštevy
- evidencia zákazníkov (noví zákazníci, zmeny)
- predaj a fakturácia spotrebného materiálu a bežného sortimentu
- evidencia úhrad (nahrávanie výpisov, hotovostných platieb)
- nákupy pre prevádzku (čistiace potreby, kancelárske potreby, nápoje, potraviny, káva,....)
- fakturácia dodaného tovaru alebo služieb
- spracovanie a komunikácia s ekonomickým oddelením mesačných vyúčtovaní zamestnancov
- vedenie administratívy obchodného oddelenia
- vedenie pokladne a pokladničnej knihy a zodpovednosť za pokladňu spoločnosti
- vystavovanie pokladničných dokladov a príjem hotovosti od zákazníkov a každodenné odovzdanie dennej tržby
- sledovanie, evidencia a vymáhanie pohľadávok po lehote splatnosti
- pomoc, prípadne organizácia školení zákazníkov a zamestnancov
- evidencia a vybavovanie korešpondencie spoločnosti
- správa a evidencia dokladov spoločnosti

Práca v stabilnej spoločnosti - na Slovenskom trhu 11 rokov
Výborný kolektív.

Prosíme uchádzačov o túto pracovnú pozíciu, aby svoje profesné životopisy posielali spolu fotografiou. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú naše kritériá. Po skončení výberového konania budú všetky životopisy v zmysle zákona o ochrane osobných údajov skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Strojopis - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Firma Peterson Technik, s.r.o. sa dnes zaraďuje k najvýznamnejším dodávateľom autoservisnej a diagnostickej techniky v Slovenskej republike. Firma sa zaoberá kompletným vybavením autoservisov od renomovaných svetových výrobcov.

Firma PETERSON TECHNIK bola založená v roku 2006 rýdzo slovenským kapitálom a slovenským vedením so zámerom poskytovať komplexné vysokokvalitné služby v oblasti autoservisnej techniky a diagnostiky motorových vozidiel.
Cieľom firmy je, tak ako v predaji a poradenstve, rovnako aj v oblasti servisu a po-predajných služieb, poskytovať služby na vysokej úrovni.
Pre splnenie týchto cieľov slúži aj fakt, že firma spolupracuje s renomovanými svetovými dodávateľmi autoservisnej techniky prakticky z celého sveta, z ktorých mnohí sú schválenými dodávateľmi pre autorizované servisy výrobcov vozidiel. Spolupráca s dodávateľmi nespočíva len v oblasti nákupu, ale aj v pravidelných odborných školeniach, ktoré vykonávajú vyškolení pracovníci dodávateľov v oblasti predaja, a takisto aj v oblasti služieb súvisiacich s predajom ako sú inštalácie, zaškolenie do obsluhy a následného záručného, aj pozáručného servisu zariadení.
Firma PETERSON TECHNIK navyše organizuje aj školenia súvisiace s opravami motorových vozidiel. Ide o školenia obchodné, technické, systémové, právne, prípadne individuálne, ktoré vzniknú na základe požiadaviek trhu. Školenia sú spoluorganizované odbornými lektormi renomovaných dodávateľov, čo prispieva k zvyšovaniu kvality poskytovaných školení.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3072811  Dátum zverejnenia: 22.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou