Špecializovaný predajca/poradca pre produkty vybavenia autoservisu

PETERSON TECHNIK, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavská 11, okres Nitra
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za zverenú skupinu produktov - predovšetkým náradie a prípravky pre potreby autoservisu, ručné elektrické a pneumatické náradie
Príprava a realizácia cenotvorby zverených produktov
Monitoring konkurencie a situácie na trhu za zverené produkty
Predvádzanie a školenia určených zariadení u zákazníkov.
Dosahovanie stanovených mesačných a ročných obratových cieľov
Komunikácia s dodávateľmi, odberateľmi a obchodným tímom
Príprava, návrh akcií a akciových letákov.
Spracovanie ponúk, preberanie objednávok, objednávanie tovaru u dodávateľov a aktívna pomoc pri realizácií objednávok
Technická pomoc a poradenstvo zákazníkom a spolupracovníkom
Aktívna pomoc pri riešení technických problémov, reklamácií a servisných zásahov.
Školenie zákazníkov na obsluhu určených zariadení.
Pomoc pri organizácií výstav, autosalónov, obchodných a technických školení.

- samostatná a rozmanitá činnosť vo finančne silnej a stále rastúcej spoločnosti,
- adekvátne platové ohodnotenie
- možnosť profesionálneho rastu
- školenia u zahraničných dodávateľov
- zaistené pracovné miesto s modernými komunikačnými prostriedkami:
služobný automobil, aj na súkromné účely
mobilný telefón, notebook...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske, automobilový priemysel, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- PC užívateľsky - MS Office, Windows
- znalosti v oblasti autoservisnej techniky výhodou a opráv motorových vozidiel
- vzťah k automobilom a skúsenosti s automobilovou technikou výhodou
- prax v oblasti obchodu výhodou
- samostatnosť, angažovanosť a ochota k získaniu nových znalostí
- ochota cestovať
- znalosť anglického jazyka je výhodou a perspektívou k postupu
- samostatnosť a komunikatívnosť
- zodpovedný prístup k práci

Firma Peterson Technik, s.r.o. sa dnes zaraďuje k najvýznamnejším dodávateľom autoservisnej a diagnostickej techniky v Slovenskej republike. Firma sa zaoberá kompletným vybavením autoservisov od renomovaných svetových výrobcov.

Firma PETERSON TECHNIK bola založená v roku 2006 rýdzo slovenským kapitálom a slovenským vedením so zámerom poskytovať komplexné vysokokvalitné služby v oblasti autoservisnej techniky a diagnostiky motorových vozidiel.
Cieľom firmy je, tak ako v predaji a poradenstve, rovnako aj v oblasti servisu a po-predajných služieb, poskytovať služby na vysokej úrovni.
Pre splnenie týchto cieľov slúži aj fakt, že firma spolupracuje s renomovanými svetovými dodávateľmi autoservisnej techniky prakticky z celého sveta, z ktorých mnohí sú schválenými dodávateľmi pre autorizované servisy výrobcov vozidiel. Spolupráca s dodávateľmi nespočíva len v oblasti nákupu, ale aj v pravidelných odborných školeniach, ktoré vykonávajú vyškolení pracovníci dodávateľov v oblasti predaja, a takisto aj v oblasti služieb súvisiacich s predajom ako sú inštalácie, zaškolenie do obsluhy a následného záručného, aj pozáručného servisu zariadení.
Firma PETERSON TECHNIK navyše organizuje aj školenia súvisiace s opravami motorových vozidiel. Ide o školenia obchodné, technické, systémové, právne, prípadne individuálne, ktoré vzniknú na základe požiadaviek trhu. Školenia sú spoluorganizované odbornými lektormi renomovaných dodávateľov, čo prispieva k zvyšovaniu kvality poskytovaných školení.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2530653  Dátum zverejnenia: 10.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou