Obchodný zástupca pre vinárstvo Vinovin

Peter Ščepán - Vinovin

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.12.2016
Ponúkaný plat (brutto)
fixná časť + variabilná časť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečovanie a neustále zvyšovanie predaja a vytváranie objednávok vo zverenom regióne
- Monitoring trhu vo zverenom regióne
- Oslovovanie a získavanie nových zákazníkov
- Plnenie stanovených obchodných cieľov
- Starostlivosť o existujúcich klientov
- Reportovanie obchodných výsledkov

- Služobné vozidlo, mobilný telefón, notebook
- Variabilná zložka platu - podľa dosiahnutých obratov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

- Prax na obchodnej pozícii
- Veľmi dobré komunikačné schopnosti
- Samostatnosť a zodpovednosť

Firma Vinovin vznikla v roku 1990. Nadväzuje na bohatú vinársku tradíciu svojich predkov z 19. storočia. V tomto období kúpil Filip Fraňo dom s pivnicou od obce Kučišdorf, terajšie Vinosady a s pomocou svojich troch synov spracovávali svoje hrozno z ich vinohradov, ktoré sa nachádzali v okolí obce Kučišdorf. Víno z ich produkcie zrelo v dubových sudoch umiestnených v pivnici, ktorá bola súčasťou domu a je ňou doteraz na pezinskej ulici v obci Vinosady. V súčasnosti sa pivnica využíva na degustácie vín. V roku 2000 sa členovia vinárskych rodín Fraňovcov a Ščepánovcov spojili a vytvorili spoločnosť s dlhoročnou vinárskou tradíciou.

Napriek tomu, že hrozno nie je výlučne z našej produkcie, mimoriadne dbáme na kvalitu a preto sme v úzkom kontakte s jeho pestovateľmi. Našim zákazníkom ponúkame sortiment tradičných odrôd ako sú Rizling rýnsky, Rizling vlašský, Sauvignon, Chardonnay, Pálava, Devín, Frankovka modrá, Svätovavrinecké, Cabernet sauvignon, Dunaj a ďalšie.

Firma má dve prevádzky. Jedna slúži na spracovanie hrozna a školenie mladého vína. V druhej sa víno finalizuje a plní do fliaš. Obe prevádzky sú vybavené modernými technológiami na výrobu kvalitného vína. Srdečne Vás uvítame v podnikovej predajni na Jesenského ulici v Pezinku, kde môžete víno nielen zakúpiť, ale aj ochutnať. O kvalite našej firmy svedčia aj získané ocenenia vín.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Jesenského 2
902 01 Pezinok

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Vladimír Kučera
Tel.: 0911117732
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2805133   Dátum zverejnenia: 9.11.2016