Obchodný referent v predajni v Avion Shopping Park - Candle Store - predaj vônnych sviečok Yankee Candle

MP KOVANIA s. r. o.

Miesto práce
Bojnická 10, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
- možný ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • predaj, poradenstvo a obsluha zákazníkov v predajni sviečok CANDLE STORE v Avion Shopping Park, kde ponúkame dekoračné sviečky YANKEE CANDLE, vonné vosky, čajové sviečky, difuzéry, osviežovače vzduchu, vonné lampy a rôzne doplnky
viac aj na www.vonavyinterier.sk
  • práca s pokladňou a PC
  • doplňovanie a inventúra tovaru
  • udržiavanie poriadku v predajni
  • príjemné a reprezentatívne vystupovanie
  • udržiavanie dobrej nálady a pozitívnej energie ;o)
pracovná doba Pondelok - Nedeľa 10.00 - 21.00 hod (krátky a dlhý týždeň)

  • fixný plat + provízie
  • zaujímavá a motivujúca príležitosť v expandujúcej firme
  • príjemné a moderné pracovné prostredie
  • správny tím ľudí

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu zašlite prosím sprievodný - motivačný list a CV (najlepšie s fotografiou) v slovenskom jazyku na adresu:

[email protected]

Do predmetu svojej správy uveďte prosím pozíciu, na ktorú reagujete.
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o pozíciu, odpovieme však len tým, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Prosíme fotografiu priložiť k e-mailu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • komunikatívnosť
  • schopnosť rýchleho osvojenia si ponúkaných produktov
  • znalosti s prácou s pokladňou
  • flexibilita

MP KOVANIA je stabilná slovenská spoločnosť s jasnou víziou ďalšieho rozvoja, ktorá bola založená v roku 2002 a ktorá pôsobí v oblasti predaja dverných kovaní a doplnkov na celom území Slovenskej republiky a od roku 2008 aj na území Českej republiky. Prevádzkuje veľkoobchodný a maloobchodný predaj so sieťou partnerov na celom území SR a ČR. Spoločnosť od svojho začiatku vsádza na vysokú kvalitu predávaných produktov a poskytovaných predajných aj popredajných služieb.
Viac na www.mp-kovania.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

ID: 823336  Dátum zverejnenia: 22.8.2016