Montážnik vzorkových panelov + pomocné práce v sklade

MP KOVANIA s. r. o.

Miesto práce
sídlo firmy, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
možný ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame voľné pracovné miesto pre skúseného a šikovného montážnika na montáž vzorkových panelov s kľučkami, montáže nami predávaného sortimentu na stavbách a inštaláciu predajní vzorkovými panelmi + pomocné práce v sklade.
Náplňou práce je aj inštalácia nami predávaných produktov u zákazníkov.

zaujímavá a motivujúca príležitosť v expandujúcej firme
samostatná a zodpovedná práca
správny tím ľudí
príjemné pracovné prostredie

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu zašlite prosím sprievodný - motivačný list a CV v slovenskom jazyku na adresu

[email protected]

Do predmetu svojej správy uveďte prosím pozíciu, na ktorú reagujete.
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o pozíciu, odpovieme však len tým, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

  • manuálna zručnosť
  • samostatnosť
  • spoľahlivosť
  • fyzická zdatnosť
  • zodpovedný prístup k práci

MP KOVANIA je stabilná slovenská spoločnosť s jasnou víziou ďalšieho rozvoja, ktorá bola založená v roku 2002 a ktorá pôsobí v oblasti predaja dverných kovaní a doplnkov na celom území Slovenskej republiky a od roku 2008 aj na území Českej republiky. Prevádzkuje veľkoobchodný a maloobchodný predaj so sieťou partnerov na celom území SR a ČR. Spoločnosť od svojho začiatku vsádza na vysokú kvalitu predávaných produktov a poskytovaných predajných aj popredajných služieb.
Viac na www.mp-kovania.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

ID: 760801  Dátum zverejnenia: 13.4.2015