Predajca mobilných telefónov, tabletov, APPLE produktov

Peter Konečný - AUDIOSAT

Miesto práce
Mierová 33/11, 066 01 Humenné, okres Humenné
Termín nástupu
15.12.2014
Mzdové podmienky (brutto)
fixná mzda + variabilná mzda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si EXPERT na mobily, tablety? Baví Ťa svet APPLE produktov či ANDROIDov? Dokážeš to využiť, predať a máš chuť pracovať? Tak nám dokáž, že si máme vybrať práve Teba!

Tvoja náplň práce:
- predaj mobilných telefónov, tabletov a príslušenstva
- predaj APPLE produktov a príslušenstva
- obsluha a odborné poradenstvo zákazníkom
- inventúry a reklamácie tovaru
- vystavovanie a naceňovanie tovaru
- udržiavanie poriadku a merchandisingu na predajni
- objednávanie tovaru, návrhy a podnety na nové produkty

- služobný mobilný telefón
- motivačné súťaže
- práca v novej, najväčšej predajni v regióne
- odborný rast, rozvoj znalostí
- možnosť využiť kreativitu, iniciatívu a obchodné zručnosti

Informácie o výberovom konaní

Zaujala Ťa naša ponuka? Tak zašli:
1/ štruktúrovaný životopis
2/ motivačný list
3/ AKTUÁLNU FOTOGRAFIU !!!!
na adresu: [email protected]

Prosím, do motivačného listu uveď čo najviac informácií..., v čom sa vyznáš a čo sú Tvoje prednosti.

NEÚPLNÉ / NEKOMPLETNÉ ŽIADOSTI (bez fotografie a motivačného listu) NEBUDÚ ZARADENÉ DO VÝBERU !!!!

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov tak si daj na tom poriadne záležať.

Týmto budeš automaticky zaradený do našej databázy. Dávaš tým súhlas na spracovanie svojich osobných údajov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- predajné a komunikačné zručnosti
- reprezentatívne vystupovanie a príjemný vzhľad
- flexibilita, vysoké pracovné nasadenie
- zodpovednosť, zvládanie námietok a stresu
- schopnosť rýchlo sa vzdelávať
- znalosť produktov mobilných operátorov výhodou
- prax v oblasti obchodu výhodou
- práca s vysokým nasadením v konkurenčnom prostredí
- samostatné plánovanie, organizácia pracovného času

POŽADUJEME VÝBORNÚ ZNALOSŤ A ORIENTÁCIU V AKTUÁLNOM DIANÍ VO SVETE MOBILOV A TABLETOV !!!

Sme spoločnosť zaoberajúca sa predajom mobilných a telekomunikačných technológií už viac ako 22 rokov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1932632  Dátum zverejnenia: 19.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fixná mzda + variabilná mzda