Poď pracovať k nám na CS SHELL - Máme pre Teba denné smeny - Predajca na čerpacej stanici Shell - možnosť zárobku až 950 EUR

Peter Jánošík - NEA

Miesto práce
Bratislava, Štvrtok na Ostrove, Galanta, Trnavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
29.03.2017
Mzdové podmienky (brutto)
fix + motivačné odmeny, nadčasové príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívna ponuka a predaj produktov a služieb zákazníkom, odborná pomoc zákazníkom, realizovanie hotovostných a bezhotovostných transakcií, starostlivosť o predajné miesto a o tovar, v súlade s obchodnou politikou spoločnosti Shell Slovakia s.r.o..

Zamestnanecké výhody, benefity

Práca v teame celosvetovej spoločnosti, stabilita.
Motivačné mesačné ohodnotenie na základe dosiahnutých výsledkov, nadčasové príplatky, sociálne benefity, zľava na palivo,

Informácie o výberovom konaní

Práca je vhodná i pre šikovného absolventa SŠ alebo študenta VŠ.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Bližšie informácie: www.nea-janosik.sk

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Hľadáme do teamu komunikatívneho kolegu s obchodným duchom a aktívnym prístupom k práci, s rešpektom k zákazníkovi a s chuťou učiť sa a získavať nové poznatky.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Jánošík - NEA, s.r.o. - prevádzkovateľ 6 čerpacích staníc Shell Slovakia s.r.o.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2986266  Dátum zverejnenia: 24.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fix + motivačné odmeny, nadčasové príplatky