Vonkajší predajca na čerpacej stanici SHELL

Peter Jánošík - NEA

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
12.10.2015
Mzdové podmienky (brutto)
fix + motivačné odmeny, nadčasové príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívna starostlivosť o zákazníkov a odborná pomoc pri tankovaní pohonných hmôt do motorových vozidiel
- aktívna ponuka a predaj produktov a služieb zákazníkom
- starostlivosť o areál čerpacej stanice

- práca v teame celosvetovej spoločnosti
- stabilita
- motivačné mesačné ohodnotenie na základe dosiahnutých výsledkov
- nadčasové príplatky
- sociálne benefity

Pozícia je vhodná i pre šikovného absolventa SŠ, aj študenta VŠ.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vzhľadom k tomu, že sa jedná o osobu, ktorá je pre zákazníka čerpacej stanice prvým reprezentantom spoločnosti SHELL, hľadáme do teamu kolegu, ktorý je:
- milý, komunikatívny a pohotový
- má obchodného ducha
- aktívny prístup k práci
- chuť učiť sa a získavať nové poznatky
- samozrejmosťou je rešpekt k zákazníkovi
- flexibilita je výhodou

Jánošík - NEA, s.r.o. - prevádzkovateľ 6 čerpacích staníc Shell Slovakia s.r.o.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2275385  Dátum zverejnenia: 6.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fix + motivačné odmeny, nadčasové príplatky