Projektant

Peter Finďo - BUSINESS ACTIVITIES

Miesto práce
Lazovná 60, Banskobystrický kraj, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
01.07.2017
Mzdové podmienky (brutto)
1300,- prípadne dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu s jednou z najmodernejších technológií na svete.
Vaša práca bude spočívať v projektovaní podkladov pre automatizované, výrobné zariadenie, ktoré vyrába nosné, oceľové rámy pre rôzne druhy stavieb (od rodinných domov, hotelov, bytoviek až po výrobné haly atď).
Pracuje sa so špecializovaným, vysokoautomatizovaným softvérom, ktorý na základe naprojektovaných podkladov vytvorí podklad pre výrobu.
Pre prácu so softvérom nie sú potrebné znalosti s projektovaním oceľových konštrukcii. Softvér navyše obsahuje modul, ktorý už počas projektovania počíta statiku.
Zaškolenie pre prácu so softvérom trvá len niekoľko dní. Na jeho ovládanie a prípadnú podporu je potrebný anglický jazyk (slovom aj písmom).

Zázemie veľkej spoločnosti, podpora vášho vzdelávania, mt, po dohode aj auto.

Ak máte záujem u nás pracovať, pošlite nám Váš stručný životopis. Pripíšte aj pár riadkov o sebe, Vašich záujmoch či vlastnostiach. Možno nás zaujmete práve VY!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Projekcia pre stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pre prácu u nás potrebujete hlavne chuť zvládnuť niečo nové. Byť kreatívny a vynaliezavý je u nás výhoda. Anglický jazyk Vám pomôže každý deň.
Ak sa orientujete v "súvislostiach" v stavebníctve a máte čo ponúknuť, ste u nás vítaný.

Máme dlhoročné skúsenosti v stavebníctve a developingu. Teraz prišiel čas urobiť krok vpred a preto v júli spustíme celkom novú stavebnú divíziu na báze ultra modernej technológie, ktorá priniesla revolúciu v stavebníctve na celom svete.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3083926  Dátum zverejnenia: 29.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300,- prípadne dohodou