Vodič medzinárodnej kamiónovej dopravy /MKD/

Peter Biroščák PETER TRANSPORTE

Prešovská 35, 053 04 Spišské Podhradie, Prešovský kraj, Košický kraj, Veľká Británia, Španielsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP/ ihneď
1200 - 2500 EUR/mesiac, podrobné informácie poskytneme len vybraným uchádzačom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nástup do práce v Spišskom Podhradí
- vykonávanie prepráv v rámci štátov EÚ prevažne do Veľkej Británie a Španielska
- obsluha a riadenie vozovej súpravy /ťahač + náves/ + starostlivosť o zverené vozidlo
- moderný vozový park, stabilná spoločnosť, motivačný systém odmeňovania

- moderný vozový park
- stabilná spoločnosť
- motivačný systém odmeňovania

V prípade záujmu o pozíciu zašlite svoj životopis na e-mailovú adresu: [email protected].
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov!
Práca nie je vhodná pre záujemcov o dvojosádku!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Španielsky jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B, C, E

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Hľadáme uchádzačov, ktorí majú skúsenosti s nákladným vozidlom značky VOLVO, pre ktorých je práca koníčkom.
Vítaní sú vodiči, ktorým sa páčia pekné nákladné vozidlá, vážia sa ich a vedia sa o nich postarať.
Ďalšie požiadavky:
* bezúhonnosť
* držiteľ digitálnej tachograf. karty vodiča
* platné psychotesty
* platná lekárska prehliadka
* záujem o dlhodobú prácu na cestách
* uchádzač nesmie mať zákaz vstupu do žiadnej z krajín EÚ
* uzatvorené poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú
zamestnávateľovi
* osobné motorové vozidlo

Zabezpečujeme kamiónovú prepravu kompletných nakládok po Európe. Sústreďujeme sa prevažne na Veľkú Britániu a Španielsko.
ID: 1332492  Dátum zverejnenia: 28.5.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 - 2500 EUR/mesiac, podrobné informácie poskytneme len vybraným uchádzačom