Nemecko dvaja tapetári

Pete Group s. r. o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
DOHODOU
Mzdové podmienky (brutto)
v texte

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je tapetovanie stien bytov a domov v Nemecku.

Ubytovanie zabezpečené a plne hradené, možnosti záloh po odpracovanej dohodnutej dobe, preplácanie nákladov na prvé vycestovanie, Slováci na mieste, dlhodobá a seriózna práca s bezproblémovým platením mzdy.

Pracovná pozícia sa obsadzuje pre šikovného tapetára ktorý má skúsenosti v danej oblasti. Práca je cez Slovenskú firmu pre nemeckého zamestnávateľa. Ponuka je len na Slovenskú živnosť.
Platové podmienky sú : 12€/h po 3mesiacoch 12,50€/h a po 6 mesiacoch 13€/h
Ponuka je časovo obmedzená do 5.8.2017

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Nemecká spoločnosť so silným postavením v stavebnej sfére

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Práca je vhodná pre uchádzača ktorý má chuť dlhodobo pracovať a zarobiť si v Nemecku, požadujeme prax v oblasti tapetár aby daný uchádzač vedel čo a ako ak dostane za úlohu vytapetovať celý byt alebo dom
podmienkou je vlastné vozidlo kde sa samozrejme náklady preplácajú.
Potrebné aspoň lepšie základy NJ stačí jeden z dvojice

Pete Group s. r. o. spoločnosť pôsobiaca v oblasti výroby, stavebných a elektrotechnických činností v priemysle a v oblasti obslužných a pomocných prác vo výrobných procesoch.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3144815  Dátum zverejnenia: 28.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: v texte