Zástupca vedúceho v PetCenter - Bratislava

PetCenter CZ s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
670-700

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Spoluzodpovednosť / zodpovednosť za plnenie ekonomických ukazovateľov zverenej predajne
- Riadenie kolektívu zamestnancov / chodu na zverenej smene
- Motivácia, hodnotenie a školenia podriadených zamestnancov
- Delegovanie úloh a ich kontrola
- Aktívne oslovovanie zákazníkov a predaj sortimentu chovateľských potrieb
- Odborné poradenstvo zákazníkom
- Vedenie potrebnej administratívy a štatistík

- Prácu v dynamicky sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti s výrazným podielom na tuzemskom trhu
- Profesný a platový rast
- Zamestnanecké výhody
- Možnosť profesijného rozvoja (odborné a manažérske vzdelávanie)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- SŠ vzdelanie
- Prax na obdobnej pozícii v maloobchode min. 1 rok
- Znalosť odboru výhodou
- Dobré riadiace, organizačné a komunikačné zručnosti
- Proaktívny zákaznícky prístup
- Zodpovednosť, precíznosť a spoľahlivosť
- Časovú flexibilitu
- Týmovosť
- Dobrá znalosť práce s PC (MS Office)

PetCenter reprezentuje sieť maloobchodných predajní, v ktorých nájdete kompletný sortiment chovateľských potrieb tej najvyššej kvality.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2385644  Dátum zverejnenia: 23.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 670-700