Obsluha strojov TRUMPF v Rakusku

Pese s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hladame pracovnikov na obsluhu strojov (vysekávacie a laserové zariadenie)
Potrebna znalost a prax ovladania TRUMPF zariadeni!)
potrebna znalost nemeckeho jazyka na komunikativnej urovni!

praca na Rakusku pracovnu zmluvu (14 platov rocne)
ubytovanie hradene alebo je prispevok
Plat 2200e v cistom

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Pracujeme len s uznávanými zahraničnými spoločnosťami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pese s.r.o - personálny servis
100 % Sprostredkovateľ = 100% Úspech

,,Wir sind die erste Wahl zu Ihrem nächsten Schritt,,

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Zaslaním životopisu nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3089960  Dátum zverejnenia: 2.6.2017