Práca pre elektrikárov v Rakúsku (Viedeň, Linz, Graz a okolie)

Pese s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
asap
1 950 - 2 150 EUR/mesiacod 1950 € v čistom s diétami na priemer 167 hod/ mesiac / ( 5 pracovných dní ), rakúska pracovná zmluva

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme elektrikárov do Rakúska. Stavebných, alebo priemyselných elektrikárov. Nemecký jazyk sa vyžaduje aspoň na mierne pokročilej úrovni. Môžu byť aj skupinky, kde sa aspoň jeden, dvaja dorozumejú nemecky.

Ponúkame rakúsku pracovnú zmluvu, plat od 1950 € v čistom ( vrátane diét ) na základné hodiny. Ostatné podľa zákona platného v Rakúsku. 13 a 14 plat paušálne k odpracovaným mesiacom. Nadčasy a sviatky sú platené extra.
Ubytovanie je vopred zabezpečené a hradené zamestnávateľom.

životopisy posielajte buď cez profesiu, alebo mailom na: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Pracujeme len s uznávanými zahraničnými spoločnosťami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebný priemysel

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pese s.r.o - personálny servis
100 % Sprostredkovateľ = 100% Úspech

,,Wir sind die erste Wahl zu Ihrem nächsten Schritt,,

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Zaslaním životopisu nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3023557  Dátum zverejnenia: 20.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 950 - 2 150 EUR/mesiacod 1950 € v čistom s diétami na priemer 167 hod/ mesiac / ( 5 pracovných dní ), rakúska pracovná zmluva