Administratívna pracovníčka vo firemnej kancelárii

Pertex, s.r.o.

Miesto práce
Červenej armády 298, 991 22 Bušince
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme komunikatívneho človeka, ktorého úlohou by bol prieskum trhu, prezentácia produktov spoločnosti ,vyhladávanie nových odberateľov,komunikácia telefonicky aj mailom. Výhodou uchádzača je znalosť anglického alebo nemeckého jazyka, znalosť maďarského jazyka je nutná.

Vynikajúce platobné podmienky, pre tých ktorý by nevedeli dochádzať , ubytovanie vieme zabäzpečiť vo Veľkom Krtíši.
Uprednostníme tých , ktorí budú z okolia: Šahy,Veľký Krtíš,Fiľakovo ,Lučenec.

Informácie o výberovom konaní

Životpisy posielať len v maďarskom jazyku ,osobný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Firma Pertex, s.r.o. sa zaoberá dovozom surového textilného matieriálu a má rozsiahle vedomosti a skúsenosti s jej spracovaním, balením a následným exportom obchodným partnerom v celej Európe a v USA.
ID: 1999671  Dátum zverejnenia: 26.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500