Java Developer

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaší náplní práce bude:
- práce na jednom z vlastních produktů společnosti v rámci nově vznikajícího týmu
- návrh a vývoj všech částí aplikace dle agilních metodik vývoje
- spolupráce na tvorbě funkčních a technických specifikací
- údržba stávajícího kódu i nový vývoj

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr (plný úvazek)
- společnost nabízí zajímavé platové ohodnocení a jiné výhody (práce v mezinárodním prostředí, možnost služebních cest do zahraničí, stravenky, společné víkendové akce, kurzy angličtiny, příspěvek na penzijní a životní připojištění)

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis v českém a anglickém jazyce s uvedením kódu pozice, o kterou se zajímáte. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat nejpozději do 10 dnů od zaslání životopisu. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Pozici obsazujeme pro americkou společnost s vývojovým oddělením v Brně, která vyvíjí systémy pro vzdělávací instituce.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- velmi dobrá znalost programování v Javě (multiplatformní prostředí)
- znalost MVC designu, unit testování, principů continuous integration
- znalost PostgreSQL nebo jiných relačních databází
- zkušenost s troubleshootingem
- zkušenost s moderními vývojovými prostředími, s buildovacími a testovacími nástroji (IntelliJ IDEA, Eclipse, Git, Maven, Gradle, Jenkins, Selenium, Cucumber, Dropwizard)
- alespoň 3 roky praxe s vývojem v Javě
- velmi dobrá znalost AJ (komunikace s pobočkou v USA)
- VŠ vzdělání technického směru
- schopnost práce v mezinárodním kolektivu, vysoká míra zodpovědnosti za pracovní výsledky, flexibilita, ochota učit se nové věci a hledat nové cesty řešení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2135005  Dátum zverejnenia: 31.8.2015