C++ developer (vizualizace)

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Budete zde:
- pracovat na nové generaci specifického SW, účastnit se pilotních projektů
- zaměřovat se na GUI, vizualizaci, zpracování obrazu
- navrhovat a implementovat SW prototypy moderních systémů
- spolupracovat s výzkumným oddělením na specifikaci a analýze požadavků
- tvořit technickou dokumentaci

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr, plný úvazek
- společnost nabízí zajímavé platové ohodnocení dle zkušeností kandidáta
- mezi nabízené benefity patří možnosti školení, denní využití angličtiny, jazykové kurzy, mobilní telefon, laptop, příspěvky na pojištění, týden dovolené navíc, stravenky a flexibilní benefitový systém Cafeteria

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis v českém a anglickém jazyce s uvedením kódu pozice, o kterou se zajímáte. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat nejpozději do 10 dnů od zaslání životopisu. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Pozici obsazujeme pro brněnskou pobočku významné nadnárodní společnosti.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

C - Pokročilý
C++ - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- velmi dobrá znalost programování v C/C++
- znalost principů SW návrhu (UML)
- výhodou znalost dalších OO jazyků (zejména C#)
- komunikativní AJ
- komerční praxe s vývojem SW
- velkou výhodou zkušenosti s jakoukoli grafickou knihovnou
- VŠ vzdělání v IT (aspoň Bc.)
- kreativní myšlení, zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, dobré komunikační a vyjednávací schopnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 1973659  Dátum zverejnenia: 27.4.2015