Programátor Java - databázové aplikace

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Budete zde:
- spolupracovat na vývoji rozsáhlého bankovního informačního systému
- realizovat změnové požadavky dle specifikace
- z malé části poskytovat zákaznickou podporu provozovaného systému

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr, plný úvazek
- platová nabídka dle znalostí a zkušeností uchazečů
- zajímavá příležitost s potenciálem dalšího profesního růstu, stabilní zázemí úspěšné firmy, příjemný pracovní kolektiv
- společnost nabízí i další benefity: stravenky, týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis v českém a anglickém jazyce s uvedením kódu pozice, o kterou se zajímáte. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat nejpozději do 10 dnů od zaslání životopisu. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.
Pokud bychom se do 10 dnů neozvali, bohužel jste nepostoupil/a do užšího výběrového kola. Vyrozumění o neúspěchu nerozesíláme, můžete se ale samozřejmě informovat telefonicky.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Pozici obsazujeme pro brněnskou pobočku české SW společnosti zabývající se tvorbu a implementací zákaznických aplikací a rozsáhlých informačních systémů

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- znalost programování v prostředí Java
- znalost SQL a návrhu databázových aplikací
- výhodou znalost databáze Oracle
- výhodou znalost Spring, Hibernate a Javascriptu
- alespoň pasivní znalost AJ
- pozice je vhodná jak pro VŠ absolventy bez praxe, tak pro zkušené programátory s delší praxí
- VŠ vzdělání se zaměřením na IT (min. Bc.)
- analytické a komunikační schopnosti, schopnost učit se, chuť do práce a pozitivní přístup

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 1902565  Dátum zverejnenia: 17.10.2014