Programátor C#/.NET

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pozici budete:
- vyvíjet aplikační logiku rozsáhlého online systému pro loterie a sázky
- podílet se na tvorbě architektury celého řešení
- pracovat v týmu zaměřeném na vývoj her, případně vývoj live sázek
- v případě zájmu mít možnost dostat se k vývoji mobilních aplikací
- pracovat na zakázkách pro významné tuzemské i zahraniční společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr, plný úvazek
- společnost nabízí zajímavé platové ohodnocení dle zkušeností kandidáta
- jiné výhody: pružná pracovní doba, stravenky, vzdělávací kurzy, mobilní telefon pro soukromé účely apod.

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis v českém a anglickém jazyce s uvedením kódu pozice, o kterou se zajímáte. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat nejpozději do 10 dnů od zaslání životopisu. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.
Pokud bychom se do 10 dnů neozvali, bohužel jste nepostoupil/a do užšího výběrového kola. Vyrozumění o neúspěchu nerozesíláme, můžete se ale samozřejmě informovat telefonicky.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Pro rozvíjející se českou společnost hledáme šikovné programátory C#/.NET do Brna.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

.NET - Pokročilý
C# - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- velmi dobrá znalost prostředí .NET a jazyka C#
- dobrá znalost APS.NET WebForms, MVC
- výhodou znalost HTML, CSS, Javascript, XML
- výhodou znalost frameworků jQuery, Angular.js, Ember.js, Backbone.js
- výhodou znalost T-SQL
- alespoň základní znalost AJ
- pozice je vhodná pro kandidáty s min. 2 roky zkušeností s vývojem v ASP.NET
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- samostatnost, flexibilita, schopnost rychle se učit novým věcem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 1839894  Dátum zverejnenia: 7.1.2015