GUI programátor (Ref. č.: 4729)

PERSPEKTIVA CZ, s.r.o.

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno - město
  • Nabízený plat (hrubého): platové ohodnocení odpovídající znalostem uchazeče
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
- spolupráce na vývoji rozsáhlého mezinárodního bankovního informačního systému
- vývoj grafického uživatelského rozhraní v PowerBuilderu (formuláře, okna atd.)
- realizace změnových požadavků v systému dle specifikace
- spolupráce na poskytování zákaznické podpory provozovaného systému
Jiné výhody
- kurzy AJ, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky, další odborné vzdělávání
Společnost, pro kterou je pozice obsazována
Informační technologie

IT společnost poskytující řešení v oblasti zákaznických softwarových aplikací a rozsáhlých informačních systémů.

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Zaměření, obor:
IT
Osobnostní předpoklady a dovednosti
- základní znalost SQL a relačních databází
- výhodou znalost prostředí PowerBuilder
- výhodou znalost OOP
- alespoň pasivní znalost AJ
- 1-2 roky praxe s vývojem GUI aplikací
- výhodou praxe s databází Oracle nebo Informix
- SŠ nebo VŠ vzdělání se zaměřením na IT
- dobré analytické a komunikační dovednosti, schopnost učit se nové věci, chuť do práce, aktivní přístup, samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti
Personální agentura PERSPEKTIVA CZ, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.
Hlavní oblast působení společnosti
Personální poradenství, zprostředkování práce a studijních pobytů
Informace o náboru
Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám, prosím, jako přílohu e-mailu profesní životopis v českém a anglickém jazyce, případně nás kontaktujte telefonicky. Uveďte také kód pozice, o kterou se zajímáte.Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat nejpozději do 10 dnů od zaslání životopisu. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.
Pokud bychom se do 10 dnů neozvali, bohužel jste nepostoupil/a do užšího výběrového kola. Vyrozumění o neúspěchu nerozesíláme, můžete se ale samozřejmě informovat telefonicky.
Bašty 8 Zobraziť na mape
602 00 Brno
ID: 1240351   Dátum zverejnenia: 4.10.2012
Lokalita: Brno - město
Pozícia: Programátor
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke