Vodič VZV v Púchove, vhodné aj pre ženy!! Preukaz nie je potrebný - zadarmo zaškolíme!

PERSOnica, s.r.o.

Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Nitriansky kraj, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce, Dolný Kubín, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Prešovský kraj, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Košický kraj, Gelnica, Košice, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
800-850

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce: Púchov
• preprava surovín, zmesí a polotovarov vo výrobe
• naskladňovanie hotových plášťov, vychystávanie a nakládka plášťov
• vykládka vstupných surovín a ich naskladňovanie
• nabíjanie a distribúcia batérií pre vysokozdvižné vozíky

Zabezpečené ubytovanie, 2€/ noc prvé 3 mesiac, potom 1€/noc
- príspevky a prémie podľa zaradenia
- zabezpečené stravovanie v areáli spoločnosti
- pravidelné školenie VZV hradené zamestnávateľom
- wellness pre všetkých zamestnancov zadarmo
- odmena za nulovú absenciu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Náš klient pracuje v oblasti zabezpečovania logistických služieb podniku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- platné oprávnenie a prax na VZV výhodou, nie je podmienkou
- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- flexibilita

PERSOnica, s.r o. je generačne mladá a dynamická personálno-poradenská spoločnosť pôsobiaca prevažne na slovenskom trhu, ktorá ma ambíciu stáť sa lídrom v inováciách v biznise, ktorému rozumieme.
Našim klientom poskytujeme na mieru šité riešenia v oblasti personálnych služieb komplexne, vždy s prihliadnutím na potreby rovnako uchádzača ako aj zamestnávateľa.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce ( povolenie č. 2015/140691/18575/OSS)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PERSOnica
Mariánske nám. 29/6
010 01 Žilina
ID: 3025820   Dátum zverejnenia: 21.4.2017