Nástupný bonus - 30 € - operátor výroby - Bytčica. nástup ihneď, ponúkame týždenné zálohy!!

PERSOnica, s.r.o.

Miesto práce
okres Žilina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- demontáž automobilov
- balenie, skladanie, lepenie
- práca vhodnejšia pre mužov
- 2-zmenná prevádzka

- týždenné zálohy
- koordinátor stále k dispozícií
- stravné lístky v hodnote 3,15 €
- preplatené nadčasy
- dochádzkový bonus hodnotený agentúrou až do výšky 100€

Informácie o výberovom konaní

- manuálna zručnosť
- práca s bremenami

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta pôsobiaceho v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

PA Services , s.r o. je generačne mladá a dynamická personálno-poradenská spoločnosť pôsobiaca prevažne na slovenskom trhu, ktorá ma ambíciu stať sa lídrom v inováciách v biznise, ktorému rozumieme.
Našim klientom poskytujeme na mieru šité riešenia v oblasti personálnych služieb komplexne, vždy s prihliadnutím na potreby rovnako uchádzača ako aj zamestnávateľa.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (povolenie č. 2015/140691/18575/OSS).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2821801  Dátum zverejnenia: 22.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou