Skončil/la si hotelovú školu-ponúkame prácu v Anglicku - Overení zamestnávatelia, nástup ihneď. Čašník/čašníčka

PERSONELA s.r.o.

Miesto práce
Veľká Británia
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
6,50 – 12,00GBP/hod. + sprepitné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete vycestovať za prácou do zahraničia, no udržať svoje vstupné náklady na minime?
Hľadáte novú výzvu? Je to, čo Vám chýba k napredovaniu Vašej ďalšej kariéry v odbore, znalosť jazyka

Ponúkame Vám túto výnimočnú možnosť, vycestovať za prácou do Veľkej Británie.

Každý deň obsadzujeme nové pozície, u našich rokmi overených zamestnávateľov, ktorí už zamestnali desiatky našich spokojných klientov. Možnosť dlhodobého uplatnenia. Zmluvy sú podpisované na 6 a viac mesiacov, prípadne na dobu neurčitú, čo Vám zaručuje stabilné zázemie a príjem!

Obsadzujeme pozície - hotelový personál: čašník - čašníčka

Každý z Vás si nájde to svoje!

S týmito pozíciami, idú ruka v ruke aj nasledovné výhody:

- Všetci zamestnávatelia sú overení
- Ubytovanie a časť stravy je ponúkaná formou live-in (za symbolickú cenu – 30-50GBP/týž.), niekedy dokonca aj úplne zadarmo! (Náklady
spojené s ubytovaním sa sťahujú až z výplaty a neplatia sa žiadne depozity)
- Platové ohodnotenie zodpovedajúce Vašim skúsenostiam
- 28 dní platenej dovolenky ročne + štátne sviatky
- Každý týždeň 2 dni voľna
- Pracovná doba 40+ hodín týždenne
- Možnosť privyrobenia si na sprepitnom
- Po ukončení pobytu, možnosť vybavenia vrátenia odvedených daní

Pri väčšine pozícií je potrebné absolvovať telefonický, alebo Skype pohovor (nahradzuje osobný pohovor) so zamestnávateľom. Počas tohto pohovoru uchádzač a zamestnávateľ prediskutujú očakávania a požiadavky každej zo strán, Zároveň si zamestnávateľ overí, či daný uchádzač spĺňa stanovené požiadavky na znalosť jazyka.

Predtým, než Vám začneme pomáhať s plánovaním Vašej cesty, obdržíte písomné potvrdenie od zamestnávateľa, ktorým Vám záväzne potvrdí jeho rozhodnutie zamestnať Vás. Toto potvrdenie taktiež obsahuje všetky podmienky Vášho nového zamestnania, takže budete presne vedieť, do čoho idete.

Navyše Vám vieme asistovať pri výbere a rezervácii letenky, podrobne Vám naplánovať cestu zo slovenského letiska, až k dverám zamestnávateľa. Pred cestou Vám poskytneme všetky potrebné kontakty a budeme Vám k dispozícii na telefóne, až kým úspešne nedorazíte do svojho cieľa.

Vaša bezpečnosť je pre nás veľmi dôležitá.

Ak Vás naša ponuka zaujala, ovládate anglický jazyk, na úrovni zodpovedajúcej danej pozícii (minimálne silné základy), máte aspoň brigádnickú, alebo študentskú prax v podobnej pozícii a chuť vycestovať za prácou, zašlite nám emailom Váš životopis v anglickom jazyku (obsahujúci Vaše kontaktné údaje, údaje o vzdelaní, pracovnej histórii, jazykových zručnostiach), spolu s Vašou fotkou, na našu emailovú adresu. Ak máte odporúčania od bývalého zamestnávateľa, môžete pridať aj tie.

Do tela správy prosím nezabudnite uviesť reálny dátum možného vycestovania, aby sme vedeli, kedy s Vami môže zamestnávateľ rátať a pozíciu, o ktorú máte záujem (zohľadňujúc Vaše skúsenosti).

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Hotely, penziony..

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

- základy anglického jazyka
- dobrý zdravotný stav

PERSONELA s.r.o. Zvolen je slovenská náborová spoločnosť, ktorá zabezpečuje kvalifikované a nekvalifikované pracovné sily zamestnávateľom prevažne v EÚ. Zvolen bola v roku 2011 ocenená ako TOP10 v Recruit Rank Awards 2011.. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2091626  Dátum zverejnenia: 7.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6,50 – 12,00GBP/hod. + sprepitné