Anglicko - pomocný personál v hoteloch /chyžná/ - výborné základy AJ

PERSONELA s.r.o.

Miesto práce
južné Anglicko, oblasť Londýna, Veľká Británia
Mzdové podmienky (brutto)
6.50 - 8.5 GBP/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hĺadáme ženy, dievčatá, chlapcov, mužov, dvojice, páry pre hotelové zariadenia

Práca je stabilná - nástupy sú obmedzené to znamená, že sa zamestnanci veľmi nestriedajú

Veľké plus - pred odletom do Anglicka Vám zamestnávateľ písomne potvrdí Vaše prijatie

Náplň práce:
CHAMBERMAID, HOUSEKEEPER / CLEANER – chyžná, upratovačka - platové ohodnotenie pre 6,50-6,75 GBP/hodina brutto.
Starostlivosť o čistotu a poriadok ubytovacích miestností, spoločných priestorov a hygienických zariadení (kúpeľňa, sprcha, WC). Výmena posteľného prádla, ručníkov a doplnkového tovaru, utieranie prachu, vysávanie, umývanie. Niekedy i pranie a žehlenie.

v ponuke sú aj ďalšie pomocné pozicie do hotelov.

Iba výborné základy anglického jazyka !!!!

Pracovné smeny, pracovná doba:
Smeny podľa jednotlivých pozicí a požiadaviek zamestnávateľa

Pozície sa umiestňujú na dobu 6 a viac mesiacov. V prípade, že kandidát chce z akéhokoľvek dôvodu odísť skôr, mal by dať minimálne týždennú výpovednú lehotu, ak sa so zamestnávateľom nedohodol inak.

Mzda:
Interval vyplácanie miezd sa líši u každého zo zamestnávateľov, môže byť týždenný, 2-týždenný i mesačný. Výhodou je možnosť prilepšenia si na sprepitnom. Väčšinou to funguje tak, že počas pracovnej zmeny sa vyzbierané sprepitné dáva do spoločného banku, ktorý sa na konci pracovnej zmeny rozdelí medzi personál.

- zdravotné a sociálne poistenie sa každému zamestnancovi odvádza zo mzdy podľa platných britských zákonov
- nárok na 20 dní platenej dovolenky za rok
- možnosť nadčasov, priplatky za nadčasy

- vrátenie daní po ukončení pracovného pobytu

UBYTOVANIE a STRAVA - veľká výhoda: nízké náklady
Väčšina zariadení ponúka ubytovania a stravu formou live-in, čo znamená, že poskytne ubytovanie i stravu niekoľko krát denne za symbolickú cenu. Cena live-in sa pohybuje vo výške cca 130-200GBP/mesačne, čo je cca 30-50GBP/týždenne – strava I ubytovanie . Kandidát nemusí platiť za ubytovanie vopred, je mu stiahnuté až z prvej výplaty. Navyše odpadávajú náklady spojené so splatnosťou depozitu, čo je tiež veľké plus. Niektoré zariadenia poskytujú len stravu počas pracovnej zmeny, alebo ju neposkytujú vôbec. V tom prípade je však k dispozícii miesto, kde si môžu zamestnanci pripraviť svoje vlastné jedlá. Niektorí zamestnávatelia, no stáva sa to len zriedka, poskytujú stravu a ubytovanie úplne bezplatne!

- asistencia so zabezpečením letenky, jízdenky

- poskytneme info o vybavení rodinných prídavkov

- poskytneme info o tax credit od 40 -60 GBP /vyplácaný týždenne k min.mzde/ !!!

ďalšie informácie pri osobnom, emailovom alebo telefonickom kontakte

Informácie o výberovom konaní

znalosť anglického jazyka podľa umiestnenia
- dobrý zdravotný stav - psychický aj fyzický/nie kožné problémy/
- flexibilita
- ochota pracovať - možná sa teraz usmejete, ale nie vždy je tomu tak
- všetky vekové kategorie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Naším klientom je personálna spoločnosť vo Veľkej Británii, založená v r. 1987. V súčasnosti má viac ako 114 pobočiek a zamestnáva viac ako 30.000 ľudí

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

PERSONELA s.r.o. Zvolen je slovenská náborová spoločnosť, ktorá zabezpečuje kvalifikované a nekvalifikované pracovné sily zamestnávateľom prevažne v EÚ. Zvolen bola v roku 2011 ocenená ako TOP10 v Recruit Rank Awards 2011.. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2038056  Dátum zverejnenia: 5.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6.50 - 8.5 GBP/mesiac