Anglicko - letisko Gatwick London - čašníci/čašníčky l pre stravovacie jednotky na letisku

PERSONELA s.r.o.

Miesto práce
Veľká Británia
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
6,50 - 16 ,- €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hĺadáme ženy, dievčatá, chlapcov, mužov, dvojice, páry pre letisko Gatwick - London

Na letisku vieme umiestniť všetkých so znalosťou AJ - kontaktujte nás a poskytneme podrobnejšie informácie

Práca je stabilná - nástupy sú obmedzené to znamená, že sa zamestnanci veľmi nestriedajú

Veľké plus - pred odletom do Anglicka Vám zamestnávateľ písomne potvrdí Vaše prijatie

21.4 a 24.4 . školenie - zácvik

- podmienka - znalosť anglického jazyka

POZOR - vieme umiestniť i záujemcov ktorý sa už nachádzajú v Anglicku !!!!

Pracovné smeny, pracovná doba:
Smeny podľa jednotlivých pozicí a požiadaviek zamestnávateľa

Pozície sa umiestňujú na dobu 6 a viac mesiacov. V prípade, že kandidát chce z akéhokoľvek dôvodu odísť skôr, mal by dať minimálne týždennú výpovednú lehotu, ak sa so zamestnávateľom nedohodol inak.

Mzda:
Výhodou je možnosť prilepšenia si na sprepitnom. Väčšinou to funguje tak, že počas pracovnej zmeny sa vyzbierané sprepitné dáva do spoločného banku, ktorý sa na konci pracovnej zmeny rozdelí medzi personál.

- zdravotné a sociálne poistenie sa každému zamestnancovi odvádza zo mzdy podľa platných britských zákonov
- nárok na 20 dní platenej dovolenky za rok
- možnosť nadčasov, priplatky za nadčasy

- vrátenie daní po ukončení pracovného pobytu

- asistencia so zabezpečením letenky, jízdenky

- poskytneme info o vybavení rodinných prídavkov

- poskytneme info o tax credit od 40 -60 GBP /vyplácaný týždenne k min.mzde/ !!!

Uprednostňujeme osobný kontakt ale nevyžadujeme ho.

V prípade že, nemôžete pricestovať do Zvolena, môžeme vše vyriešiť telefonicky, poštou, skenerom.

Pri podpise zmlúv ďalšie info: "Čo všetko musím vybaviť pred odletom zo Slovenska - /poisťovne, úrady práce,.../ ."

Vaše náklady: letenka, vreckové na dva týždne

ďalšie informácie na našich stránkach alebo pri osobnom, emailovom alebo telefonickom kontakte

Informácie o výberovom konaní

upozornenie - odpovedáme všetkým klientom !

- v prípade, že neobdržíte odpoveď na Vašu reakciu - kontaktujte nás akýmkoľvek spôsobom znovu - nie všetky emailové správy sú vždy doručené na Vaše emailové adresy.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Naším klientom je personálna spoločnosť vo Veľkej Británii, založená v r. 1987.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- znalosť anglického jazyka podľa umiestnenia
- dobrý zdravotný stav - psychický aj fyzický/nie kožné problémy/
- flexibilita
- ochota pracovať - možná sa teraz usmejete, ale nie vždy je tomu tak
- všetky vekové kategorie

PERSONELA s.r.o. Zvolen je slovenská náborová spoločnosť, ktorá zabezpečuje kvalifikované a nekvalifikované pracovné sily zamestnávateľom prevažne v EÚ. Zvolen bola v roku 2011 ocenená ako TOP10 v Recruit Rank Awards 2011.. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1750000  Dátum zverejnenia: 21.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6,50 - 16 ,- €