Holandsko -balenie mäsa a polotovar - bez znalosti jazyka - bez praxe - práca aj pre páry /pár spolu na smene,na ubytovaní/-slovenský koordinátor

PERSONELA s.r.o.

Miesto práce
Scherpenzeel (východne od mesta Utrecht, Holandsko
Termín nástupu
priebežne
Mzdové podmienky (brutto)
v texte

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre holandského zamestnávateľa dopĺňame tím pracovníkov a pracovníčiek v Holandsku

Jedná sa o jednoduchú prácu, nenáročnú a vhodnú pre všetky vekové katergorie -

Práca je vhodná aj pre dvojice a páry

Náplň práce je veľmi jednoduchá:
- náplňou práce je balenie, etiketovanie, kontrola výrobkov, triedenie a pod. (nepracujete s nožom)
(pozícia vhodnejšia pre pracovníkov/pracovníčky do 21 rokov)
- nepotrebujete žiadne skúsenosti, zamestnávateľ Vás zaučí priamo na pracovisku.

Na pracovisku pracujú dievčatá aj chalani zo Slovenska. Mladý kolektív.

V Holandsku máte k dispozícii slovenského koordinátora.

Pracovníci ktorí majú 22 rokov musia mať predchádzajúce pracovné skúsenosti z mäsopriemyslu s prácou s nožom. Ich náplňou práce bude vykosťovanie, porcovanie a čistenie bravčového mäsa na linke.

(momentálne máme taktiež 2 voľné miesta pre uchádzačov do 36 rokov, ktorých náplňou práce bude taktiež balenie mäsa. Pozícia je vhodná iba pre uchádzačov, ktorí vedia komunikovať v anglickom jazyku majú vodičský preukaz sk. B.) Nemusíte mať žiadne skúsenosti, zamestnávateľ Vás zaučí priamo na pracovisku.

Mzda je rozdelená podľa veku pracovníka:

Pracovníci do 20 rokov:
7,21 Eur brutto/hod. + 8% holiday money + 8% reservation money

21 rokov:
8,03 Eur brutto/hod.+8% holiday money + 8% reservation money

22 rokov: 9,41 Eur brutto/hod. + 8% holiday money + 8% reservation money

Pracovníci od 23 rokov a viac:
9,67 Eur brutto/hodina + 8% holiday money + 8% reservation money

- mzda je vyplácaná týždenne na bankový účet
- prvá výplata je v treťom týždni a potom pravidelne každý týždeň
- výplata je vyplácaná pravidelne a bez akéhokoľvek meškania
- možnosť výplaty na slovenský alebo holandský účet (podľa Vášho výberu)
- zdravotné a sociálne poistenie sa každému zamestnancovi odvádza zo mzdy podľa platných holandských zákonov

pracovná doba:
- 8 hodinové pracovné smeny

Ubytovanie:

- ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom
- poplatok za ubytovanie je 87 EUR týždenne a je strhávaný zo mzdy
pracovníka
- nehradíte vopred žiadne poplatky za ubytovanie ani žiadne depozity
- pracovníci sú ubytovaní v dvojlôžkových izbách
- na ubytovaní máte k dispozícii kuchynku na varenie
- páry a kamarátov zamestnávateľ ubytuje spoločne

Doprava do Holandska:
- organizujeme cestovanie zo Slovenska do Holandska priamo k zamestnávateľovi. (nikde nemusíte prestupovať, dopravná spoločnosť Vás zaviezie priamo na adresu zamestnávateľa)
- cena cestovného lístka 120 Eur vrátane batožiny
- v prípade záujmu môžete cestovať aj individuálne

Ešte pred Vašim vycestovaním do zahraničia obdržíte akceptačný list, kde budete mať potvrdený nástup do zamestnania a všetky pracovné podmienky priamo od holandského zamestnávateľa. Tento dokument spolu s dohodou o sprostredkovaní zamestnania sa podpisuje pred vycestovaním.

d

Kontaktujte nás emailom,telefonicky alebo osobne vo Zvolene,

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Holandská spoločnosť, ktorá zamestnáva pracovníkov z Holandska a EÚ v mäsopriemysle a v potravinárstve viac ako 20 rokov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobrý zdravotný a psychický stav

PERSONELA s.r.o. Zvolen je slovenská náborová spoločnosť, ktorá zabezpečuje kvalifikované a nekvalifikované pracovné sily zamestnávateľom prevažne v EÚ. Zvolen bola v roku 2011 ocenená ako TOP10 v Recruit Rank Awards 2011.. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1609666  Dátum zverejnenia: 26.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: v texte