Administratívna pracovníčka / Fakturantka

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Miesto práce
Prešov, Prešovský kraj, okres Prešov
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*evidencia faktúr - KROS
*vedenie administratívnej agendy
*mailová a telefonická komunikácia
*spracovanie podkladov pre účtovníctvo
*prvý kontakt so zákazníkom

*variabilná zložka platu
*samostatná práca
*kontakt s ľuďmi
*možnosť karierneho rastu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

PERSONEL EFEKT, s.r.o. je významná regionálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.

Ako personálna agentúra pôsobíme na slovenskom trhu od roku 1992. Svojim klientom poskytujeme poradenstvo a know-how , ktoré budujeme od svojich začiatkov. Snažíme sa poskytovať profesionálne poradenstvo pri personálnych rozhodnutiach zamestnávateľov, najmä v regióne Východného Slovenska.

Vďaka dlhoročne získavaným skúsenostiam, ktoré sú neustále doplňované o nové poznatky, sa agentúra prepracovala v oblasti personálneho poradenstva na popredné miesto v Prešovskom a Košickom kraji.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Jednoduché účtovníctvo - Základy
ALFA - Základy
OMEGA - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

*skúsenosť na obdobnej pozícií - výhodou
*skúsenosť s evidenciou faktúr
*SŠ/VŠ vzdelanie
*spoľahlivosť a ochota pracovať
*aktívny vodič
*uchádzač v evidencii uchádzačov o zamestnanie:
- vo veku do 25 rokov vedení v evidencii UoZ minimálne 3 mesiace, ktorí nie sú zamestnaní, nepokračujú v procese vzdelávania, ani sa nezúčastňujú na odbornej príprave (not in employment, education or training – ďalej len „NEET“)
- vo veku do 29 rokov, vedení v evidencii UoZ minimálne 6 mesiacov.

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3163073  Dátum zverejnenia: 17.8.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou