SQA - Inžinier dodávateľskej kvality v automotive spoločnosti

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia s dodávateľmi počas trvania celého projektu od jeho začiatku
- komunikácia s dodávateľmi a odberateľmi v rámci reklamačných konaní
- zavádzanie nápravných opatrení sledovaním reklamácií
- zodpovednosť za industrializáciu produktu po kvalitatívnej stránke
- vzorkovanie, 8D a PPAP dokumentácia
- vyhotovovanie správ, štatistických zisťovaní, reporting
- návrh zmien pre zlepšenie kvality
- zodpovednosť za znižovanie času medzi reklámaciou zákazníka a validáciou nápravných opatrení
- audity a návštevy u dodávateľov, aby bola zabezpečená potrebná kvalita

- medzinárodná stabilná spoločnosť
- dynamické prostredie automotive priemyslu
- mladý kolektív

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

- medzinárodná automotive spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vedomosti alebo pracovné skúsenosti z oblasti kvality, znalosť 8D, FMEA, PPAP a Control plan
- aktívna komunikácia v anglickom jazyku

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3159134  Dátum zverejnenia: 14.8.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou