Koordinátor údržby v automotive spoločnosti

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrolovať technický stav strojov s použitím nástrojov autonómnej a preventívnej údržby
- kontrolovať výrobné linky, preveriť pravidelnú údržbu strojov
- kontrolovať a plniť ukazovatele údržby výrobných jednotiek
- kontrolovať dostupnosť náhradných dielov
- kontrolovať spolu s dodávateľom stroja plány údržby a dokumenty údržby
- analyzovať indikátory údržby ako: MTBF, MTTR, EWO a TAGy
- aktualizovať štandardné procedúry údržby
- aktívne sa zúčastňovať a vytvárať školiaci program pre zmenovú údržbu, profesionálnu údržbu a operátorov
- participovať na programe WCM

- práca s najmodernejšou technológiou
- priestor pre sebarealizáciu
- možnosť kariérneho rastu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Zahraničná výrobná spoločnosť pôsobiaca v automotive odvetví

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- predchádzajúce pôsobenie na obdobnej pozícii
- poznanie automotive prostredia
- znalosť anglického jazyka - vyhodou

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3126236  Dátum zverejnenia: 10.7.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou