Inžinier kvality vstupnej kontroly v automotive spoločnosti

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Miesto práce
Kechnec, Košický kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Udržiavať a zlepšovať proces vstupnej kontroly.
Monitorovať, podávať správy a zlepšovať kľúčové ukazovatele, ktoré sú spojené s prácou vstupnej kontroly.
Vykonávať vstupnú kontrolu podľa plánov kontroly.
Blokovanie nezhodných výrobkov, uvoľňovanie zhodných výrobkov.
Detailne, profesionálne a načas podávať správy oddeleniu dodávateľskej kvality (SQA) o záležitostiach kvality komponentov.
Vykonávať všetky operácie v red-jail ktoré súvisa so vstupnou kontrolou, zabezpečovať a organizovať evidenciu a presun kusov, označenie nezhodných výrobkov, príjem a výdaj, inventarizácia a zaznamenanie v SAP.
Príprava materiálu a s ním spojenej dokumentácie a operácií na export pre dodávateľov.
Vykonávanie inventarizácie na vstupnej kontrole a v Red-jail podľa požiadaviek manažmenu.
Vyradenie nezhodného materiálu z evidencie (scrapovanie).
Riadnie toku komponentov, ktoré majú byť zadržané, zablokovanie v SAP.
Riadiť kusy, ktoré nie sú dobré (NOK) a udržiavať ich medzi identifikované a uzavretými oddelené.
Udržiavanie archívu vzoriek vstupných materiálov pre vstupnú kontrolu podľa potreby.
Udržiavať dokumenty a záznamy v súvislosti so vstupnou kontrolou.
Vytvárať a komunikovať s SQA podklady pre dodávateľské reklamácie.
Vykonávať pravidelné plánované audity (invantarizáciu) v červenej klietke a v sklade.
Aktívne používanie VZV pre manipuláciu s výrobkami.
Koordinácia pracovníkov externých firiem pre sorting/rework/opravy.
Koordinácia všetkých pracovníkov priradených na vstupnú kontrolu (trainee, výroba,...)

Práca v medzinárodnej renomovanej spoločnosti
Možnosť odborného a profesijného rastu
Rozvinutá sociálna politika a benefity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Medzinárodná automotive spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vysokoškolské technické vzdelanie
Anglický jazyk - pokročilý
Nástroje kvality - FMEA, Control Plan, PPAP, P-FMEA, AQL, MSA, R&R, SPC
Znalosti z ISO TS, ISO 14001, OHSAS, nástroje neustáleho zlepšovania
ISO TS znalosti a ostatné pravidlá a požiadavky týkajúce sa špecifického dodávateľa a zákazníka

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3114214  Dátum zverejnenia: 27.6.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou