Obchodno - technický poradca

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podpora a poradenstvo pre zákazníkov v oblasti produktov a služieb spoločnosti
- identifikovanie technických problémov a hľadanie jeho riešenia
- telefonické, emailové, alebo osobné poskytovanie informácií
- spracovanie objednávok, príprava cenových ponúk
- objednanie tovaru, komunikácia s dodávateľmi

- stabilná spoločnosť, jedna z TOP firiem v regióne
- pracovná doba 7:00 - 15:30
- možnosť dlhodobého zamestnania
- práca na hlavný pracovný pomer

V prípade Vášho záujmu zašlite svoj aktuálny štruktúrovaný životopis v Sj na našu e-mailovú adresu. Bližšie informácie aj na uvedených telefónnych číslach.Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá danej pracovnej pozície. Ďakujeme za pochopenie.Vo Vašej žiadosti priložte súhlas so spracovaním osobných údajov v tomto znení: Týmto udeľujem súhlas spoločnosti Personel efekt, s.r.o., IČO: 36 448 508, Slovenská 69, 080 01 Prešov (ďalej len „Personel efekt“) so spracovaním, správou a uchovávaním mojich osobných údajov, ktoré som poskytol/poskytla vo svojom životopise, žiadosti o zamestnanie, prípadne v iných dokumentoch za účelom sprostredkovania vhodného zamestnania v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.Zároveň súhlasím s poskytnutím mojich osobných údajov tretím stranám, t.j. potenciálny zamestnávateľ v prípade zaradenia do výberového konania.Tento súhlas udeľujem na dobu určitú, ktorá uplynie dňom, keď požiadam o likvidáciu svojich osobných údajov alebo v prípade, ak poskytnuté údaje nebudú môcť byť zaktualizované, najneskôr uplynutím 5 rokov od poslednej aktualizácie.Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú správne, úplné a aktuálne.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

spoločnosť pôsobiaca v oblasti priemyselnej automatizácie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

min. stredoškolské s maturitou technického charakteru
ANGLICKÝ jazyk alebo NEMECKÝ jazyk na pokročilej úrovni
skúsenosti s technickou oblasťou
analytické myslenie
komunikačné zručnosti

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3106415  Dátum zverejnenia: 19.6.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou