Technická podpora obchodného oddelenia

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- technické poradenstvo klientom
- zabezpečovanie vzoriek pre klientov
- testovanie
- technická špecifikácia
- poradenstvo
- príprava ponúk
- vedenie obchodných prípadov
- evidencia údajov v CRM systéme
- príprava dokumentácie.

- práca v stabilnej, dynamicky sa rozvíjajúcej firme
- podpora rozvoja a vzdelávania v danej oblasti
- komfortné prostredie, mladý kolektív
- zamestnanecké benefity

V prípade Vášho záujmu zašlite svoj aktuálny štruktúrovaný životopis v Sj na našu e-mailovú adresu.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá danej pracovnej pozície. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

medzinárodná výrobná strojárenská spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Vzdelanie: Stredoškolské s maturitou technického charakteru

Jazykové znalosti: anglický jazyk - stredne pokročilý B2; nemecký jazyk - výhodou

Počítačové znalosti: Microsoft Windows - pokročilý
- skúsenosti s CRM systémom Práca v stabilnej, dynamicky sa rozvíjajúcej firme
podpora rozvoja a vzdelávania v danej oblasti, komfortné prostredie, mladý kolektív, zamestnanecké benefity.- výhodou

Vodičský preukaz: skupina B
Počet rokov praxe: 2

Osob. predpoklady a zručnosti: Komunikačné zručnosti pri kontakte s klientom, skúsenosti s technickou oblasťou, analytické myslenie.

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3103116  Dátum zverejnenia: 15.6.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.