Technik údržby. Lokalita: Kechnec

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj, Košice
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie údržby (plánovanej, bežnej a operatívnej) na výrobných linkách
- po elektrickej časti (údržba plno a poloautomat. výrobných liniek), ale aj mechanickej časti (mazanie, čistenie, výmena komponentov, nastavenie strojov)
- reporting

- práca v renomovanej zahraničnej spoločnosti
- práca s najnovšou technológiou
- príspevok na cestovné
- príspevok na stravné nad rámec zákonníka práce
- školenia

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

medzidnárodná automotive spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

- technické vzdelanie
- teoretické znalosti aj praktické skúsenosti z oblasti údržby
- min. platná §21
- znalosť čítania elektrotechnických výkresov
- znalosť práce s meracími prístrojmi: multimeter, voltmeter, osciloskop a i.
- znalosti v oblasti pneumatiky, hydrauliky a senzoriky
- ochota pracovať v 4-zmennej prevádzke (denná, nočná, 2 dni voľna)

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3089296  Dátum zverejnenia: 1.6.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou