,,Pravá ruka,, stavbyvedúceho - ASISTENT STAVBYVEDÚCEHO

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Slovensko, Bratislava, okres Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
zaujímavé finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pomoc pri riadení a koordinovaní činností na zverenej stavbe
- koordinácia stavebných majstrov
- koordinovanie dodávateľov, subdodávateľov a dodávok materiálu
- kontrola dodávaného materiálu
- zodpovednosť za včasné dodanie a objednanie tovaru a stavebného materiálu
- realizácia stavebných prác v stanovených časových harmonogramoch, rozsahu a kvalite
- kontrola dodržiavania stavebných postupov, bezpečnostných predpisov a kvality

motivujúce finančné ohodnotenie
ubytovanie
sociálne benefity

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom, alebo anglickom jazyku. Spoločnosť Personel efekt s.r.o.bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

prosperujúca slovenská stavebná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- predchádzajúca skúsenosť na obdobnej pozícii v stavebníctve výhodou
- samostatnosť pri práci
- zodpovednosť
- flexibilita
- komunikatívnosť
- záujem o stavebníctvo

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3083436  Dátum zverejnenia: 29.5.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: zaujímavé finančné ohodnotenie