Hľadáme skúsených Zváračov CO2

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Miesto práce
Werferova 1, Košice, Košický kraj, okres Trebišov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Zváranie
-Zhotovovanie kovových častí a oceľových konštrukcií stavieb, zámočníckych výrobkov a iných výrobkov z kovov, ich spájanie do montážnych celkov

-nadštandardné platové ohodnotenie
-príplatok za sťažené prostredie
-stravné lístky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

PERSONEL EFEKT, s.r.o. je významná regionálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.

Ako personálna agentúra pôsobíme na slovenskom trhu od roku 1992. Svojim klientom poskytujeme poradenstvo a know-how , ktoré budujeme od svojich začiatkov. Snažíme sa poskytovať profesionálne poradenstvo pri personálnych rozhodnutiach zamestnávateľov, najmä v regióne Východného Slovenska.

Vďaka dlhoročne získavaným skúsenostiam, ktoré sú neustále doplňované o nové poznatky, sa agentúra prepracovala v oblasti personálneho poradenstva na popredné miesto v Prešovskom a Košickom kraji.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- preukaz CO2
- prax v odbore
- prax s prácou s oceľovými konštrukciami
- kvalita a zodpovednosť

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3072598  Dátum zverejnenia: 22.5.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou