Stavbyvedúci pozemných stavieb

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava, okres Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovednosť za riadenie a koordinovanie činností na zverenej stavbe
• prerozdelenie kompetencií stavebným majstrom
• koordinovanie dodávateľov, subdodávateľov a dodávok materiálu
• realizácia stavebných prác v stanovených časových harmonogramoch, rozsahu a kvalite
• zodpovednosť za včasné dodanie a objednanie tovaru a stavebného materiálu
• kontrola dodržiavania stavebných postupov, bezpečnostných predpisov a kvality
• príprava podkladov a dokumentácie na fakturáciu za vykonané práce
• priebežné reportovanie aktuálnej situácie vykonaných stavebných prác a dodržiavanie termínov

motivujúce finančné ohodnotenie
ubytovanie
sociálne benefity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

slovenská stavebná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Požadované vzdelanie

• stredoškolské s maturitou, vysokoškolské I.stupňa, vysokoškolské II. stupňa
• odborná spôsobilosť stavbyvedúci – podmienkou

Požadovaná prax 5 rokov v oblasti pozemných stavieb

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3035075  Dátum zverejnenia: 27.4.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou