Gyártósori munkás Szlovákián

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

A munkavégzés helye
Spišská Nová Ves (Járás), Magyarország
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
1.6.2017
Bérfeltételek (bruttó)
500 €

Iglón a partnercégünk számára, gyártásba keresünk termelési munkaerőt.
gépek és megmunkáló központok beállítasa feladat szerint
gyártósorok, megmunkáló központok és gépek szolgáltatása
önellenőrzés végrehajtása megkövetelt mérő eszköz segítségével
beszámolás a NOK egységekkel és részt vevés azok későbbi eltávolításán
gépek alapvető karbantartása
munkavégzés a részlegnek megfelelően
a munkakörnyezet tisztán tartása

Egyéb béren kívüli juttatások

tartós munka az egyik legsikeresebb autóipari vállalatban
az éjszakai munka, túlóra, ünnep nap kiegészítése
étkezési pótlék
kiváló csapat és sok más előny
sociális benefit rendszer

Megbízó

Jelentős helyi munkaközvetítő iroda Kelet-Szlovákiában.
Kínálunk szakmai támogatást a személyi döntéseknél a szlovák és külföldi vállalkozók számára.

középfokú végzettség érettségi nélkül

Beszélt nyelvek

Magyar nyelv - Középszint (B2)

minimum szakközépiskola éretségi nélküli
végzettsége
kézügyesség
utazási hajlandóság (Kenyhec - Szlovákia, Kassa mellet )
autóiparban szerezett tapasztalat előny, de nem feltétel
műszaki végzettség feltétel
a műszaki dokumentáció olvasása alap fokon feltétel
felelősségteljes hozzá álás a munkához
tapasztalat gyártó cégben nagy előny

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott
ID: 3034653  Dátum zverejnenia: 27.4.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 €