Manažér výroby - Production manager

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj, Slovensko
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
nadštandardné platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nadnárodného klienta pôsobiaceho v rámci automotive hľadáme vhodných kandidátov na pracovnú pozíciu MANAŽÉR VÝROBY / PRODUCTION MANAGER

Hlavné zodpovednosti:

- Zodpovednosť za riadenie a optimalizáciu výrobného procesu,
- Analyzovanie výrobných postupov s cieľom optimalizovať výkonnosť, kvalitu a zvýšiť bezpečnosť práce,
- Vytváranie a zavádzanie nových výrobných postupov,
- Riadenie, koordinovanie, motivovanie a hodnotenie podriadených zamestnancov (cca. 200 zamestnancov),
- Sledovanie efektivity, hospodárnosti a kvality výroby,
- Zodpovedanie za dodržiavanie systémov kontroly kvality a bezpečnostných predpisov,
- Priame reportovanie generálnemu riaditeľovi,
- Spolupracovanie s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti.

- pôsobenie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- možnosť rozvoja profesionálnych zručností
- bohatý program vzdelávania a školení
- manažérské benefity

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom, alebo anglickom jazyku. Spoločnosť Personel efekt s.r.o.bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

- nadnárodná automotive spoločnosť
- viac ako 1000 zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Hľadáme osobnosť, ktorá bude spĺňať nasledujúce kritériá:

• Technické vzdelanie (elektronický / elektrotechnické / mechanické)
• Silné vodcovské schopnosti, manažérske zručnosti
• Výborné komunikačné schopnosti
• Predchádzajúce skúsenosti vo výrobnej spoločnosti na obdobnej pozícii (strojárstvo, automotive, elektronika..)
• Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3006834  Dátum zverejnenia: 10.4.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nadštandardné platové ohodnotenie