Skladník na TPP alebo na skrátený úväzok. Lokalita: Kechnec

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prebaľovanie a označovanie prijatého materiálu
- preberanie materiálu a jeho 100% kontrola
- zásobovanie výroby materiálom a komponentmi podľa výrobných plánov
- manipulácia so skladovými zásobami
- príjem a vyskladňovanie skladových zásob
- práca na VZV

- príplatky za prácu v noci, za nadčasy, sviatky a víkendy
- výkonnostné odmeny už počas skúšobnej doby
- práca v renomovanej zahraničnej spoločnosti
- možnosti odborného rastu a kariérneho postupu
- jedáleň priamo v závode, cena obeda cca 1 euro
- za odpracované víkendy a sviatky stravné lístky
- príspevok na cestovanie
alebo príspevok na ubytovanie vo výške 60 Eur

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Zahraničná automotive spoločnosť pôsobiaca v oblasti elektrotechniky a strojárstva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- stredoškolské vzdelanie
- výhodou platné osvedčenie na VZV
- predchádzajúca pracovná skúsenosť v sklade výhodou
- dobrý zdravotný stav
- ochota pracovať na zmeny (8 a 12 hodinové zmeny)
- zodpovednosť

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2972538  Dátum zverejnenia: 13.3.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.