Inžinier pre automatizáciu v automotive spoločnosti

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava technických špecifikácií pre zariadenia na SMT a asemblážne výrobne línie
- optimalizácia funkcionality a ergonomiky zariadení
- koordinácia zavádzania zlepšovacích návrhov v rámci výrobných technológií
- podpora údržby - definovanie preventivnej údržby výrobných zariadení
- zmena nastavenia strojov a modifikácia fixtúr
- technické poradenstvo v rámci úprav liniek
- eliminovanie slabých, problémových miest v zmysle rýchlosti, poruchovosti, kvality
- hľadanie efektívneho riešenia na znižovanie výrobného času

- práca s najmodernejšou technológiou
- priestor pre sebarealizáciu
- možnosť kariérneho rastu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Zahraničná výrobná spoločnosť pôsobiaca v automotive odvetví

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- znalosť v mechanike a elektrotechnike
- znalosť a skúsenosti s PLC systémami (programovanie/zapájanie)
- skúsenosti s montážnymi a SMT linkami
- prax s hydraulickými a pneumatickými systémami - výhodou
- prax s optikou a senzorikou - výhodou
- ukončené VŠ vzdelanie technického zamerania v odbore: elektromechanika, automatizácia, mechatronika a pod.
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2891343  Dátum zverejnenia: 13.1.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou