Normovač/metodista v automotive spoločnosti

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vytváranie lay out-ov a time chart-ov výrobných liniek
- spolupráca na optimalizácii lay-outov výrobných zariadení, liniek a jednotlivých pracovných staníc
- stanovenie príslušných časových noriem a kalkulácií na pracovné úkony
- definovanie materiálových tokov a výrobných cyklov pre nové výrobky
- identifikácia kritických bodov výrobných liniek
- analýzy kapacít liniek a ekonomické analýzy
- snaha o neustále zlepšovanie, dosahovanie efektívnosti a znižovanie výrobného času
- príslušný reporting
- práca v SAP

- práca s najmodernejšou technológiou
- priestor pre sebarealizáciu
- možnosť kariérneho rastu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Zahraničná výrobná spoločnosť pôsobiaca v automotive odvetví

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ukončené VŠ vzdelanie technického zamerania
- predchádzajúca pracovná skúsenosť na danej/obdobnej pozícii v automotive spoločnosti - podmienkou (v prípade juniorov výhodou)
- znalosť automotive nástrojov (5s, FMEA, 8D, PDCA, SIX SIGMA etc.)
- schopnosť pracovať s technickou dokumentáciou
- schopnosť komunikácie v AJ
- silná osobnosť, schopná samostatne sa rozhodovať a pracovať s tímom
- dobré komunikačné a organizačné schopnosti
- analytický prístup

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2884432  Dátum zverejnenia: 10.1.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou